Історія створення Миколаївського економічного ліцею № 1

/Files/images/Герб ліцею.png Враховуючи державні вимоги і перспективи соціально – економічного, культурного, етно і демографічного розвитку регіону, було актуальним створення економічного ліцею в Корабельному районі.

Рішенням Корабельної районної ради Народних депутатів міста Миколаєва № 124 від 18.09.1992 року з метою пошуку, відбору, виховання і розвитку творчо обдарованих і здібних дітей, збагачення інтелектуального, творчого, культурного потенціалу України, підготовки учнівської молоді до творчої праці в різних сферах наукової і практичної діяльності та продовження навчання у вищих навчальних закладах було відкрито економічну школу.

Починаючи з 1992 навчального року це була вечірня школа менеджменту для учнів десятих класів шкіл Корабельного району. Старшокласники вивчали менеджмент, маркетинг, ділову англійську мову, психологію.

У 1992/1993 навчальному році вечірня школа була реорганізована в ліцейні класи економічного профілю при ЗОШ № 47.

1994 рік – це самостійна установа, яка є державним загальноосвітнім закладом освіти, що забезпечує академічну й практичну природничо – математичну та суспільно – гуманітарну підготовку здібної та талановитої учнівської молоді.

Місія ліцейної освіти покликана розвинути розумові, інтелектуально-творчі, дослідницькі здібності учнів, озброїти їх методами дослідження, ввести у світ наукових проблем, підготувати до пошуку нових технологій, генерування нових ідей, спонукаючи до постійної роботи з самоосвіти і самовизначення, даючи певну профільну орієнтацію.

Відкриття ліцею спонукало до пошуків розв’язання актуальних проблем через розкриття резервів творчого потенціалу особистості.
Від сучасного випускника вимагається осмислено діяти в ситуації життєвого вибору, грамотно ставити і досягати власної мети, діяти продуктивно в освітніх, професійних та житєвих сферах.

Ліцей стає колискою мрій та надій сучасних дітей, котрих ми називаємо «своїми ластівками», в житті котрих будуть різні шляхи, але які знайдуть гідну блакитну далечінь, бо не можна вже ходити по землі тому, хто вміє літати.

Головна мета Миколаївського економічного ліцею №1

- пошук, відбір і розвиток у процесі навчання і виховання здібних до творчої інтелектуальної діяльності учнів, а також вирішення стосовно кожної дитини таких завдань:
- допомога в об’єктивному визначенні індивідуальних, психологічних особливостей інтересів, рівня підготовки кожного учня;
- формування необхідних знань, умінь, навичок, максимальний розвиток закладених природних здібностей.

Головними завданнями ліцею є:

1. Виховання морально і фізично здорового покоління.
2. Створення умов для становлення особистості, здатної до саморозвитку, самовдосконалення та самореалізації в новому динамічному суспільстві.
3. Здійснення науково-практичної підготовки здібної молоді, збагачення на цій основі інтелектуального, творчого, культурного потенціалу держави.
4. Розвиток природних позитивних нахилів, здібностей та обдарованості учнів, формування громадської позиції, власної гідності, готовності до трудової діяльності, відповідальності за свої дії.
5. Надання учням можливостей для реалізації індивідуальних творчих потреб, забезпечення умов для оволодіння практичними уміннями і навичками наукової, дослідно-експериментальної діяльності, відповідного рівня професійної орієнтації.
6. Профільне вивчення економіки, географії, математики, фізики, англійської та ділової англійської мови.

Хто відвідував наш сайт?

Попередня Липень 2018 Наступна