• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

"Життя кожної людини є шлях до самої себе"

Герман Гессе

/Files/images/Медали2 - копия.jpg

З 1993 - 2013 рік ліцеїсти нагороджені:
"За високі досягнення в навчанні" золотою медаллю - 28 чоловік
"За досягнення в навчанні" срібною медаллю - 25 чоловік
Ліцеїсти Миколаївського економічного ліцею № 1 з честю представляють заклад на різних рівнях.

Міська олімпіада—349 переможців

Обласна олімпіада—111 переможців

Всеукраїнська олімпіада—10 переможців

МАН—167 переможця




Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів

2016/2017 н.р.

№ з/пП.І.Б. учняКласПредметМісцеП.І.Б. учителя
1.Гнатко Іван10-АЕкономікаІДзьоба Н.В.
2.Скакун Єгор10-БЕкономікаІДзьоба Н.В.
3.Тимофєєва Анастасія11-АЕкономікаІІДзьоба Н.В.
4.Худякова Марина8-АУкраїнська мова і літер.ІІМартинюк В.Б.
5.Цибулькіна Анастасія9-БУкраїнська мова і літер.ІІМартинюк В.Б.
6.Круковська Ганна10-АУкраїнська мова і літер.ІІІМельничук О.С.
7.Безкровний Дмитро10-АФізикаІІРоман А.О.
8.Свищ Павло8-БФізикаІІІРоман А.О.
9.Штро Альберт8-БФізикаІІІРоман А.О.
10.Москаленко Марина10-АЗарубіжна літератураІІІМельничук О.С.
11.Безкровний Дмитро10-АМатематикаІІІХлистова О.Р.
12.Цибулькіна Анастасія9-БІсторіяІІІКазюк П.В.
13.Окунєв Олександр10-АІнформаційні технологіїІІІДудник В.В.

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів

2015/2016 н.р.

№ з/п П.І.Б. учня Клас Предмет Місце П.І.Б. вчителя
1. Кошман Поліна 11-Б Українська мова і література ІІІ Афоніна С.Є.
2. Безкровний Дмитро 9-А фізика ІІІ Роман А.О.
3. Елькатеб Камелія 10-Б географія ІІІ Мусафір О.Л.

Результативність участі ліцеїстів у ІІ етапі

Всеукраїнських Олімпіадах з базових дисциплін у 2014/2015 н.р.

№ з/п П.І.Б. учня Клас Предмет Місце П.І.Б. вчителя
1. Орлова Марія 8-Б Історія ІІ Казюк П.В.
2. Безкровний Дмитро 8-А Фізика ІІ Роман А.О.
3. Безкровний Дмитро 8-А Математика ІІІ Хлистова О.Р.
4. Салаков Андрій 11-Б Астрономія ІІІ Роман А.О.
5. Свирид Катерина 11-Б Українська мова ІІІ Афоніна С.Є.
6. Лісова Анастасія 9-А Українська мова ІІІ Распітіна З.Д.
7. Канарш Андрій 9-А Англійська мова ІІІ Шовкун Н.В., Шалар Л.В.

Результативність вступу ліцеїстів до ТВ МАН області у 2014/2015 н.р.

№ з/п Прізвище та ім’я учня Клас Секція
1 Бірковський Нікіта 9 Правознавство
2 Шипіна Софія 9 Філософія
3 Шепатько Ксенія 9 Історія України
4 Палій Вікторія 9 Англійська мова
5 Бойко Ірина 9 Філологія
6 Лісова Анастасія 9 Українська мова і літер.
7 Білецька Юлія 10 Математика
8 Драгоморецька Валерія 10 Біологія

Результативність вступу ліцеїстів до ТВ МАН області у 2013/2014 н.р.

№ з/п

ПІБ учнів

Клас

Предмет

Вчитель

1

Цуркан Олена

Медицина

Гарей Д.О.

2

Кошман Поліна

Мікро і макро економіка

Хлистова О.Р.,

3

Царенко Антон

Прикладна математика

Хлистова О.Р.

4

Курас Владислава

10А

Філософія

Казюк П.В.

5

Суворова Ольга

Історія України

Казюк П.В.

6

Пашкевич Артем

10А

Географія

Мусафір О.Л.

Результативність участі ліцеїстів у ІІ етапі

Всеукраїнських Олімпіадах з базових дисциплін у 2013/2014 н.р.

з/п

П.І.Б. учня

Клас

Предмет

Місце

П.І.Б. вчителя

1

Канарш Андрій

Англійська мова

ІІІ

Шовкун Н.В.

2

Цуркан Олена

Біологія

ІІІ

Гарей Д.О.

3

Цуркан Олена

Світова література

ІІІ

Мельничук О.С.

4

Борейко Микита

11А

Економіка

ІІІ

Дзьоба Н.В.

5

Демидченков Ілля

11А

Економіка

ІІІ

Дзьоба Н.В.

6

Лисенко Ольга

11А

Укр. мова та літер.

ІІІ

Афоніна С.Є.

Кiлькiсть переглядiв: 363