2016-11-21

/Files/images/1 День Г..jpg
Україно! Ти для мене диво!
І нехай пливе за роком рік,
Будуть, ненько, горда і вродлива,
З тебе дивуватися повік.
21 листопада 2016 року в Україні відзначається день Гідності та Свободи — на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), що є наступником свята Дня Свободи.
У листопаді 2013 року українці вийшли на Майдан з рішучим наміром відстояти своє бажання бути частиною Європи. Ця подія залишається значущою та вагомою для нашої держави. Вона вже вписана у сторінки Історії. Завдяки подіям, які розгортались в центрі столиці, український народ відчув в собі силу, яка може змінити майбутнє нашої держави. В нас прокинулось відчуття гідності, відваги, безстрашшя та самосвідомості.
Боротьба не за щастя
Вже навіть іде —за життя!
Бо його забирають
Нас Надія веде, нас ідея веде
За свободу для рідного краю.
Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. Люди висвітлюють свої почуття через картини, пісні, вірші.
Учні Миколаївського економічного ліцею №1 не могли залишитись байдужими.
Сьогодні вони зібралися в актовій залі ліцею, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття.
Шоб не марно пролилась молода їхня кров,-
Об’єднаємо наші серця.
Через гнів, через страх, через біль у очах
Треба далі йти до кінця.
Спасибі всім, хто відстояв майдан, за яскравий приклад мужності, сили духу, чесності і патріотизму!
Бажаємо усім нам миру, благополуччя, любові та достатку!
Давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.

/Files/images/1 День Г....jpg/Files/images/1 День Г.ідності..jpg

Попередня Травень 2024 Наступна