Науково-практична конференція «В науці безліч відкриттів»

2012-11-16

/Files/images/День науки.jpg

16 листопада 2012 року учнівське наукове товариство «Лідер» Миколаївського економічного ліцею №1 проводило традиційне загальноліцейне свято – День науки: учні 11х класів презентували результати власної дослідної роботи на науково-практичній конференції «В науці безліч відкриттів».

Звичайно, і конкурсанти, і вчителі хвилювалися виступаючи перед фаховим журі і численними слухачами захисту. Але наші одиннадцятикласники гідно і достойно представили результати власних досліджень. На конкурс було представлено 49 робіт, не захищались по хворобі 3 учнів. В результаті маємо тільки 2 роботи на середньому рівні, 19 на достатньому, і 28 робіт високого рівня.
На всіх відділеннях були творчі, цікаві, креативні роботи, які одноголосно сподобались і комісії, і спостерігачам. Учні, які їх представили, віртуозно володіють ораторським мистецтвом, тому вони отримали приз глядацьких симпатій:

- Пономаренко Олена (секція інформатики)
- Соловйов Євген (секція математики)
- Богданова Дар’я (секція біології)
- Бойко Аліна (секція психології)
- Ганга Дмитро (секція історії)
- Скалій Діана (секція журналістики)

Досконалими визнані наукові роботи наступних конкурсантів:

Відділення математичних наук:

Аліфанов Андрій,
Нікора Дем’ян,
Сизоченко Олена

Відділення наук про людину:

Богданова Дар’я,
Ожема Аліна

Іллічова Катерина,
Бойко Аліна

ІІІ місце:
Александров Артем

Особливу подяку хочеться винести вчителям, які готували конкурсантів, класним керівникам, які готували кабінети для презентацій, та учням 10А і 10Б класів, які організували реєстрацію і підготували урочисте відкриття конференції.

Привітаємо оплесками всіх конкурсантів, які презентували власні курсові роботи та наукових керівників, які їх підготували.

Зичимо Всім нових перемог і наукових злетів!